T315XW03 VD

| Panel Model | T315XW03 VD |
|---|---|
| Panel Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| T315XW03 VD Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 760×450×57.5 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 3500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Response Time | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Embedded (Balance board) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AUO T315XW03 VD.
AUO T315XW03 VD are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO T315XW03 VD pdf datasheet or detailed specifications of the AUO T315XW03 VD or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO T315XW03 VD distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AUO T315XW03 VD are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AUO T315XW03 VD pdf datasheet or detailed specifications of the AUO T315XW03 VD or other AUO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AUO T315XW03 VD distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "T315XW03 VD"
- AUO T315XW03 VD
- T315XW03 VD datasheet
- T315XW03 VD image
- T315XW03 VD price
- T315XW03 VD distributor
